Pristatymo sąlygos - Xenauto - Xenon blokeliai | Led apšvietimas | Dalys

Pristatymo sąlygos

Pristatymo sąlygos

Apmokėjus užsakymą darbo dienomis iki 17 val, prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.
Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.
Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@xenauto.lt arba telefonu +37060331668

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų ar net kelias savaites, jei pasirinksite laukti, kol bus papildytos atsargos arba suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.

*Jei padarius užsakymą negaunate jokio laiško iš info@xenauto.lt, patikrinkite „Šlamštas” arba angliškai „SPAM” dėžutę. 

*Neatsiėmus siuntos iš paštomato, ar nepriėmus siuntos iš kurjerio taikomas papildomas siuntimo apmokestinimas atgal pas siuntėją.

Siuntimo įkainiai nuo 2,50 Eur, pristatymo būdus matysite pasirinkę norimas prekes krepšelyje.

X